Časté dotazy

Čím se krabička liší od ostatních podobných produktů?
Ostatní produkty na trhu jsou většinou časově velmi omezené, co se týká věku dítěte a nedávají svobodu a prostor. Poklady dětství vás donutí přemýšlet o významu a hodnotě okamžiků a událostí v životě rodiny a výběru opravdu jen těch nejsilnějších záznamů a předmětů ze života vašeho dítěte a rodiny. Naleznete zde inspiraci, že i v období školního věku a dospívání je mnoho momentů, které si zaslouží uchovat.

Není krabička na tolik let vzpomínek malá?
Velikost je tak akorát. Smyslem není uschovat spoustu věcí, ale opravdu jen ty nejhodnotnější pro dítě. Nebojte se i toho, že předmět, který tam jednou dáte, můžete po nějaké době vyměnit za hodnotnější vzpomínku.

Můžeme ji koupit i pro větší dítě?
Určitě. Krabička je koncipovaná tak, že začít plnit poklady můžete kdykoliv. A pokud doma už nějaké věci máte schované, stačí je jen uložit. Skoro každý rodič si nechává drobné vzpomínky na děti, jen si je nechává pro sebe a možná ho ani nenapadne, že by jim je mohl jednou dát. Je to přece jejich dětství. Krabičku klidně můžete pořídit třeba v 15ti letech nebo později.

Proč plech?
Z našeho pohledu je plechová krabička tou pravou, která vám poskytne opravdu největší ochranu vašeho pokladu. Nepoškodí se ani za léta a je schopna přestát stěhování i nehody, jako je například voda nebo požár. Právě ten zničil jedné z nás všechny důležité hmotné vzpomínky, které v tu chvíli měla doma. Mít věci na jednom místě v plechové krabičce, nepřišla by o ně ona ani její děti. Tak proto plech.

Můžu si koupit jen prázdnou krabičku?
Ne, pouze prázdná krabička nelze zakoupit. Krabička Poklady dětství je svým obsahem koncipována tak, aby rodina společně tvořila příběh. Krabička obsahuje jednotlivé věci, které na sebe navazují, inspirují a působí jako celek.

Co když mi dojdou samolepky nebo popíšu leporelo?
V sekci e-shop v doplňkovém prodeji si můžete zakoupit jakékoliv doplňky k Pokladům dětství.

Líbí se mi motiv s holčičkou, ale chtěla bych tam jinou barvu deky.
Bohužel, to není možné. Produkty jsou barevně sladěné a pevně dané. Není tedy možné kombinovat například světlou deku s motivem holčičky. Výsledný dojem by nebyl tak hezký.

Kam dáme obrázky výkresy? Nechceme je skládat.
I na toto jsme pamatovaly. Co nevidět se na našem e-shopu objeví k prodeji kartonová krabice na výkresy, právě proto, aby je bylo kde dobře schovat.

Můžeme se na krabičku podívat v nějakém obchodě?
Zatím bohužel ne. Krabička není určena k maloobchodnímu prodeji a to právě z důvodu originality produktu. Na krabičku se můžete podívat u nás v kanceláři po předchozí domluvě. Ale fotky opravdu odpovídají skutečnosti.

Zanechte nám svůj e-mail

a jako první se dozvíte o novinkách a soutěžích

Chybný e-mail Emailová adresa je chybná