Dárek nejen k narození dítěte

Proč Poklady dětství?

Poklady dětství vznikly z potřeby shromáždit a chránit cennosti z dětství a dospívání na jednom místě a v bezpečí. Plechová krabička chrání fotografie, oblíbenou hračku a další poklady před nebezpečím. Krabička Poklady dětství možňuje sbírat předměty a zaznamenávat události, ke kterým se budou společně všichni rádi vracet, jako jsou například první vlásky nebo zoubky, ale i obrázek, výrobek ze školky, první pobyt na táboře nebo první láska, maturitní stužka nebo špunt od šampaňského.

Neopakovatelné a jedinečné okamžiky dětství 

Uchovejte pro děti jejich neopakovatelné a jedinečné okamžiky dětství, na které by si možná jen těžko vzpomněly.
Od narození až do dospělosti.

Unikátní a jedinečný dárek

Každý jsme jiný, každé dětství je jiné, každý máme jiné poklady

Krabička Poklady dětství je unikátní a jedinečná. Nikdo na světě nemá a ani nemůže mít stejné poklady, proto je krabička vyrobena na zakázku se jménem dítěte, datem a časem narození a dalšími důležitými údaji. Krabička obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli zaznamenat důležité momenty a zážitky. Smyslem je zachovat naprostou svobodu a neomezovat v žádném směru, tzn. nevytvářet hranice nebo jasně dané návody a prostory co, kdy, jak a kam uvádět.

Inspirovat a nechat rodinu vytvářet jejich jedinečný společný příběh

Krabička je vhodným dárkem při jedné z prvních návštěv u nově narozeného miminka, ale stejně tak dobře může být věnovaná i v batolecím nebo pozdějším věku. Je to dárek nejen pro dítě, ale i pro jeho rodinu, která bude společně tvořit a zaznamenávat společný příběh. Vnitřní obsah je koncipován směrem od darujícího k rodičům a následně
pak od rodičů pro dítě již v dospělém věku.

Čím jsou Poklady dětství tak jiné?

 

Základním krokem je potisk krabičky unikátní technologií, která zajišťuje jedinečnost, stálost a odolnost vybraného motivu. Následně je krabička ručně, s láskou a v Česku kompletována tak, aby obsahovala vše důležité k uchování vzpomínek. Naleznete zde inspiraci, že i v období školního věku a dospívání je mnoho momentů, které si zaslouží uchovat.

 

Proč limitované edice?

 

Krabičky Poklady dětství jsou vyráběny v limitovaných edicích po 99 kusech z toho důvodu, aby byla garantována jedinečnost Pokladu dětství a také z důvodu odlišení motivů například u sourozenců. Za originálními motivy stojí zkušenosti malířky Markéty Říhovské, motivy jsou pečlivě voleny tak, aby dokreslovaly vzpomínky na dětství a současně byly nadčasové a dobře se vyjímaly i v domácnosti již dospělých dětí.

Dárek pro ty, co se teprve narodí

Dárek pro kluky i holky a hlavně maminky

 

Máte ve svém okolí nastávající maminku a chtěly byste pro její miminko a rodinu jedinečný dárek? Myslely jsme i na tuto situaci. Už teď můžete zakoupit dárkový poukaz a až se rodina rozroste o nového člena, maminka si na základě tohoto poukazu sama vybere a objedná Poklady dětství. Darujte už teď jedinečný dárek a dejte tak začátek novému příběhu, který bude tvořit rodina.

 

POUKAZ

 

Zanechte nám svůj e-mail

a jako první se dozvíte o novinkách a soutěžích

Chybný e-mail Emailová adresa je chybná